Перейти к содержимому

Фотография

Assetto Corsa

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 468

#421 h_l

h_l
  • Simotorsport
    Vladimir Kotlyarskiy
    Kiev

Отправлено 20 Декабрь 2016 - 23:59

В останньому Porsche pack працює симуляція активної аеродинаміки Porsche 908 LH

#422 Dimetrio

Dimetrio
  • Мод

Любимая марка: BMW
    Любимая трасса: Sebring, Circuit de la Sarthe

Отправлено 22 Декабрь 2016 - 12:03

Хороший подходящий мод для формата AC. Шкафы и антресоли с диванами! Мы в Моспорте когда-то ехали в нашем чемпионате. Я как ща помню, что Вовчика выносил в 3-м повороте.  :seluk2:  

#423 Ha3aP

Ha3aP
  • Участник

Любимая марка: Skoda
    Любимая трасса: Nordschleife - Nürburgring

Отправлено 22 Декабрь 2016 - 14:24

А хіба на форумі ще проводять чемпіонати?

#424 Андрей

Андрей
  • Участник
    Richard Andrew
    Днепр-ск

Болею за: Scuderia Ferrari, Audi
    Любимая марка: Ferrari, Porsche, Corvette
    Любимая трасса: Circuit de la Sarthe

Отправлено 22 Декабрь 2016 - 20:43

- купил - Project CARS, Grid Autosport, DiRT Rally - играю получаю удовольствие ... Asetta чета не прет вообще, она по графике как рФактор по физике еще хуже рФактора - не знаю зачем её покупать ? ...

/ Отредактировано Андрей, 22 Декабрь 2016 - 20:45

#425 h_l

h_l
  • Simotorsport
    Vladimir Kotlyarskiy
    Kiev

Отправлено 23 Декабрь 2016 - 00:00

Asetta по графике как рФактор

Ні :smile:

по физике еще хуже рФактора

Ні :smile:

не знаю зачем её покупать ? ...

Чудові за виконанням траси (в т.ч. перша лазерскан-версія Нордшляйфе)? Цікавий вибір машин (так, в пКАРС їх теж багато, але це не аргумент проти АС)? Інформативний фідбек на кермі? Інтуітивна поведінка машин? Підтримка модів (чого немає ні в пКАРС, ні тим більше в проектах від Codemasters)?

#426 Laver

Laver
  • Участник
    Sergey
    Любимая марка: Porsche
    Любимая трасса: Nordschleife

Отправлено 23 Декабрь 2016 - 10:52

"Life isn't a moment of time to take a breath, it's a moment to take your breath away"

#427 Андрей

Андрей
  • Участник
    Richard Andrew
    Днепр-ск

Болею за: Scuderia Ferrari, Audi
    Любимая марка: Ferrari, Porsche, Corvette
    Любимая трасса: Circuit de la Sarthe

Отправлено 24 Декабрь 2016 - 03:04

Чудові за виконанням траси (в т.ч. перша лазерскан-версія Нордшляйфе)? Цікавий вибір машин (так, в пКАРС їх теж багато, але це не аргумент проти АС)? Інформативний фідбек на кермі? Інтуітивна поведінка машин? Підтримка модів (чого немає ні в пКАРС, ні тим більше в проектах від Codemasters)?

- спасибо за ответ, да, возможно я несколько конечно перегнул насчет высказывания в плане графики, конечно графика тут симпатичная, касаемо физики, много слышал разных отзывов - есть как и хорошие как не очень, но это помоему так всегда, кому то физика больше подходит а кому то нет, но к этому тоже мжно приловчиться ...

- что касаемо огромного количества бесплатных модов, которые щас штампуют для Ассетты, как в свое время и для рФактора, - это конечно несомненный плюс этой игре ... - так что возможно я пересмотрю свое отношение к данному симулятору, - надо будет качнуть последнюю версию игры, так как я давненько качал её, наверное где то еще в прошлом году я пробовал поиграть в эту игру, - так что надо будет опробывать её по новому и если понравится то возможно приобрету и её ) ...

#428 h_l

h_l
  • Simotorsport
    Vladimir Kotlyarskiy
    Kiev

Отправлено 24 Декабрь 2016 - 09:02

- спасибо за ответ, да, возможно я несколько конечно перегнул насчет высказывания в плане графики, конечно графика тут симпатичная, касаемо физики, много слышал разных отзывов - есть как и хорошие как не очень, но это помоему так всегда, кому то физика больше подходит а кому то нет, но к этому тоже мжно приловчиться ...

- что касаемо огромного количества бесплатных модов, которые щас штампуют для Ассетты, как в свое время и для рФактора, - это конечно несомненный плюс этой игре ... - так что возможно я пересмотрю свое отношение к данному симулятору, - надо будет качнуть последнюю версию игры, так как я давненько качал её, наверное где то еще в прошлом году я пробовал поиграть в эту игру, - так что надо будет опробывать её по новому и если понравится то возможно приобрету и её ) ...

Справа не в кількості, а в якості модів :smile:

Значна частина трас - не дуже якісні конверсії з рФ, а якщо брати машини не з офіційних ресурсів, є великий шанс отримати нелегальний ріп моделі з Форци з сумнівною фізикою. Але оригінальні роботи, які на повну використовують можливості АС, іноді вражають своєю якістю. Наприклад, Ріверсайд - черговий шедевр від автора Бріджгемптона, який я згадував в цій темі раніше - приклад того, що навіть трасу, розташовану посеред пустелі, можна зробити мальовничою і наповненою деталями :smile:

Інші, які рекомендую спробувати, якщо дійдеш до Ассетто Корси - Вірджинія, Тор Познань, Донінгтон та Мішелук, а серед машин - Ф3 та Лянча Фульвія

#429 h_l

h_l
  • Simotorsport
    Vladimir Kotlyarskiy
    Kiev

Отправлено 28 Декабрь 2016 - 00:22

Переглянувши Гранд Тур з Хаммондом і Мустангом, згадав, що так і не пробував його в АС і вирішив ліквідувати цей недолік :smile:

WarmheartedBlissfulIndusriverdolphin.gif

#430 Vlad305tpi

Vlad305tpi
  • Simotorsport
    Vladislav Burlaka
    Днипро

Болею за: Scuderia Ferrari
    Любимая трасса: Nurburgring Nordschleife

Отправлено 28 Декабрь 2016 - 01:36

Руль купил, все карпаки в ассету купил, даже айрейсинг подписал и купил несколько трасс и машин, а ездить не купил(((( Желание вроде и есть наматывать круги, но как-то уже нет запала садиться за руль((

#431 h_l

h_l
  • Simotorsport
    Vladimir Kotlyarskiy
    Kiev

Отправлено 28 Декабрь 2016 - 02:15

В мене була досить довга перерва - більше, ніж півроку... За цей час (поки була проблема з педалями) збирав дрімпаки та іноді запускав корсу на геймпаді або клавіатурі помилуватись машинками)

Теж довго не було бажання їздити і іноді навіть здавалось, що це захоплення минуло, але з кожним місяцем тягнуло сісти за кермо і ось днів 10 тому я, втомившись шукати вигідні пропозиції на Г27 на OLX, з відчаю під'єднав старенькі педалі, які до цього не подавали ознак життя і - о, диво! - вони запрацювали! (не інакше як св. Миколай вирішив порадувати таку велику дитину, як я :laugh:)

І зараз жага до перегонів зросла з новою силою, навіть вперше за весь час спробував онлайн в АС (хоча й на хаотичних паблік серверах), от тільки кількість машин в АС зараз така, що просто не встигаю посмакувати все, що хочеться (а ще ж є цікаві новинки в рФ2, а також пКАРС і ДіРТ, які теж чекають свого часу) :smile:...

#432 Dimetrio

Dimetrio
  • Мод

Отправлено 28 Декабрь 2016 - 12:02

Слухай, який там пКАРС. Коли і так часу немає на всі добрі проекти, то витрачати його на це лайно не треба. Краще купи Automobilista. Я тобі гарантую значно більше задоволення.

А я теж в цій ситуаціі. Наче багато що є, а майже не саджуся за кермо. Однак поки що не збирав паки для АС (крім самого першого з Нюрбургрінгом). Кожну розпродаж придивляюсь до них і все не збируся. Розумію, що скоріш куплю і буде лежати.

Власне виходить, що розриватися треба. Наче багато ще можна іздити в перевіреному рФ і там наші до сих пір їздять. А в нових АС, АS та рФ2 цікаво вже пробувати свої сили, але ніхто з наших там не тусується. Я раніше завжди сам все знаходив, а тепер якось хочеться за компанію.)

#433 h_l

h_l
  • Simotorsport
    Vladimir Kotlyarskiy
    Kiev

Отправлено 28 Декабрь 2016 - 12:53

Слухай, який там пКАРС. Коли і так часу немає на всі добрі проекти, то витрачати його на це лайно не треба. Краще купи Automobilista.

пКАРС був придбаний, щоб робити скріншоти :laugh: (ну і реалізація погоди і часу доби там непогана), Automobilista давно в списку бажаного, але не знаю, чи встигну взяти до кінця цього розпродажу.

Ну і повертаючись до АС, скажу, що коли сідаю зробити кілька кіл, відірватись буває доволі важко... Наприклад, я майже не чекав всі ці дорожні версіі 911-го (Carrera S, GT3 RS, 911 R та Turbo S), але вивів на прогулянку Нюрбургрингом молодшу Карреру, потім закортіло порівняти її з 911 R, а згодом і з іншим сімейством 911 - і ось уже три години пролетіли... А ще ж є 917 і 908 на історичних Сільверстоуні і Монці, а ще 935 і 962 на чудовому Ріверсайді, а ще Вірджинія і Мустанг, які пасують один одному, а ще.... і ще.... і ще.... :smile:

#434 h_l

h_l
  • Simotorsport
    Vladimir Kotlyarskiy
    Kiev

Отправлено 31 Декабрь 2016 - 16:41

Як і минулого року, Марко Массарутто поділився планами на майбутнє

з цікавого: Mazda Laguna Seca Raceway (планується в першій половині 2017), безкоштовні Mazda 787B, Мiata NA, нова Maserati Quattroporte, нова Audi TT і фентезі-трасса десь в Шотландіі (скріншоти нижче), платний British Pack і (до 70-річчя Феррарі) "seven of the most iconic and famous models created in Maranello"

Скрытый текст

/ Отредактировано h_l, 31 Декабрь 2016 - 16:46

#435 KKS

KKS
  • Участник
    Kirill Kolomiets
    Київ

Болею за: Citroen WRT
    Любимая марка: Honda

Отправлено 01 Январь 2017 - 16:01

Ніхто не зіштовхувався в Корсі з затримкою реакції на руль в грі?

Зменшив всі налаштування на мінімум, але рулить треба з 0,5-0,8с випередженням бо по іншому ніяк :(

Хоча ФФ на кермо йде в реальному часі, а реакція на руль і її візуалізація з затримкою :(

Як лікувати?

Хитрожопый читер

#436 KKS

KKS
  • Участник
    Kirill Kolomiets
    Київ

Отправлено 01 Январь 2017 - 17:18

охрана! отмена!

фпс 18-20 на мінімумі із мінімумів.... тепер все ясно-понятно.

Хитрожопый читер

#437 acc

acc
  • Simotorsport
    Dmitri Buksha
    Kyiv

Любимая марка: Porsche
    Любимая трасса: Le Mans

Отправлено 01 Январь 2017 - 17:48

в мене фпс теж не дуже, трошки вище за 30 але руль начеб то ок реагував... ну, на скільки це можливо)

EGTS12_sig_modena.jpg

#438 KKS

KKS
  • Участник
    Kirill Kolomiets
    Київ

Отправлено 01 Январь 2017 - 19:13

"И что характерно...." що внутрішньо-ігрові показчики осей як на трасі (аля LFS) і в налаштуваннях - реагують моментально. А на руль і гальмування з великим запізненням. Думаю на газ така ж реакція тільки її не так видно. Бо по гальмуванню чітко видно коли машина починає клювати носом. 

Хитрожопый читер

#439 h_l

h_l
  • Simotorsport
    Vladimir Kotlyarskiy
    Kiev

Отправлено 04 Январь 2017 - 02:36

:wub:

15875395_10207972915754700_9169816270134

#440 Dimetrio

Dimetrio
  • Мод

Отправлено 04 Январь 2017 - 11:41

Хлопці, у вас шо, там ZX Spectrum-и стоять з емуляцією Windows? Прістрєлітє бідолашних тварин і не мучайте.  :biggrin:

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых пользователей