Перейти к содержимому

Фотография

Assetto Corsa

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 468

#441 KKS

KKS
  • Участник
    Kirill Kolomiets
    Київ

Болею за: Citroen WRT
    Любимая марка: Honda
    Любимая трасса: Nordschleife

Отправлено 04 Январь 2017 - 15:46

Хлопці, у вас шо, там ZX Spectrum-и стоять з емуляцією Windows? Прістрєлітє бідолашних тварин і не мучайте.  :biggrin:

записнакнижка :D

Хитрожопый читер

#442 Vasiliy Shipilo

Vasiliy Shipilo
  • Simotorsport

Киев

Любимая трасса: Spa

Отправлено 07 Январь 2017 - 17:42

- спасибо за ответ, да, возможно я несколько конечно перегнул насчет высказывания в плане графики, конечно графика тут симпатичная, касаемо физики, много слышал разных отзывов - есть как и хорошие как не очень, но это помоему так всегда, кому то физика больше подходит а кому то нет, но к этому тоже мжно приловчиться ...

- что касаемо огромного количества бесплатных модов, которые щас штампуют для Ассетты, как в свое время и для рФактора, - это конечно несомненный плюс этой игре ... - так что возможно я пересмотрю свое отношение к данному симулятору, - надо будет качнуть последнюю версию игры, так как я давненько качал её, наверное где то еще в прошлом году я пробовал поиграть в эту игру, - так что надо будет опробывать её по новому и если понравится то возможно приобрету и её ) ...

Справа не в кількості, а в якості модів :smile:

Значна частина трас - не дуже якісні конверсії з рФ, а якщо брати машини не з офіційних ресурсів, є великий шанс отримати нелегальний ріп моделі з Форци з сумнівною фізикою. Але оригінальні роботи, які на повну використовують можливості АС, іноді вражають своєю якістю. Наприклад, Ріверсайд - черговий шедевр від автора Бріджгемптона, який я згадував в цій темі раніше - приклад того, що навіть трасу, розташовану посеред пустелі, можна зробити мальовничою і наповненою деталями :smile:

Інші, які рекомендую спробувати, якщо дійдеш до Ассетто Корси - Вірджинія, Тор Познань, Донінгтон та Мішелук, а серед машин - Ф3 та Лянча Фульвія

спасибо за ссылочки )))

У мну бедося - пропал пилот в кокпите. с улицы смотришь - пусто. в кокпите рук нет. помогите, братья-пилоты, может кто сталкивался с таким или знает как исправить?

#443 h_l

h_l
  • Simotorsport
    Vladimir Kotlyarskiy
    Kiev

Отправлено 07 Январь 2017 - 18:20

У файлі ...\Games\SteamApps\common\assettocorsa\system\cfg\assetto_corsa.ini є параметр

[DRIVER]
HIDE=0

Перевір, чи не стоїть там 1 і, якщо так, спробуй змінити на 0

#444 Vasiliy Shipilo

Vasiliy Shipilo
  • Simotorsport

Киев

Любимая трасса: Spa

Отправлено 07 Январь 2017 - 19:00

У файлі ...\Games\SteamApps\common\assettocorsa\system\cfg\assetto_corsa.ini є параметр

[DRIVER]
HIDE=0

Перевір, чи не стоїть там 1 і, якщо так, спробуй змінити на 0

блін я в шоці о це ти мене врятував. я вже хотів зносити ассетту. капец. я понаставляв купу модів, точно в якомусь була папка системс\цфг і цей файл з грьобаною одиничкою

я собі мозок виніс

все ок. Дякую. Міцно тисну руку, зі святом ))))

#445 h_l

h_l
  • Simotorsport
    Vladimir Kotlyarskiy
    Kiev

Отправлено 10 Январь 2017 - 01:26

Доречі, ось для чого корисна ця опція з [DRIVER] HIDE=1 (і хто скаже, что це графіка рівня рФ? )

9m9vKNY.jpg

І трохи радянської техніки в АС :smile:

SrO7DnP.jpg

6bAsD6f.jpg

TBAka2R.jpg

zx2pdm6.jpg

#446 Dimetrio

Dimetrio
  • Мод

Любимая марка: BMW
    Любимая трасса: Sebring, Circuit de la Sarthe

Отправлено 10 Январь 2017 - 20:25

Для AC вже наробили стільки цікавого, що очі розбігаються. А що, хтось десь писав, що в неї графіка рівня рФ?? Лише може якщо її на калькуляторі запускати.))

Не так давно дивився відео с Поршиком на саморобному Ріверсайд. Як же класно він зроблений і все це виглядає.

#447 h_l

h_l
  • Simotorsport
    Vladimir Kotlyarskiy
    Kiev

Отправлено 16 Январь 2017 - 18:24

Може здатися дивним, але попри мою симпатію до АС я ніколи не брав участь в онлайн-чемпіонатах (та і взагалі весь мій онлайн-досвід в АС обмежувався кількома колами на серверах а-ля трек-день на Нордшляйфе).... до вчорашнього вечора, коли нарешті знайшов час та бажання випробувати себе у чемпіонаті RSR F3. За 20-хвилинну гонку (і 10 хв кваліфікаціі) ніяких проблем, фпс стабільний, пінг також, машини пересувались досить плавно без ривків і телепортацій (лише контакт на повторі виглядав трохи дивно і робота підвіски у опонентів виглядає не так реалістично, як в офлайні), ну і в цілому залишився задоволений, думаю надалі буду частіше приймати участь в подібних заїздах

jyhCCwO.jpg

k7aS2zG.jpg

#448 ALR

ALR
  • Simotorsport

Краматорск

Любимая марка: Porsche
    Любимая трасса: Северная петля

Отправлено 21 Январь 2017 - 17:48

Ну ось і все ?

#449 h_l

h_l
  • Simotorsport
    Vladimir Kotlyarskiy
    Kiev

Отправлено 21 Январь 2017 - 18:57

Марко написав у ФБ кілька слів на цю тему. Якщо коротко - вони зі Стефано залишаются (нажаль, ні слова про Аріса - третього з основних членів Kunos Simulazioni, відповідального за фізику) і нічого не міняється, окрім того, що бюджет, який є у їх роспорядженні, поповнюється не з власних коштів, а завдяки інвестору. Хотілося б вірити у краще - високобюджетний АС2, який би склав конкуренцію серіям GT та Forza, не втрачаючи при цьому симуляторної суті, але віриться у це поки що слабо... Подивимось, які новини будуть далі...

#450 Dimetrio

Dimetrio
  • Мод

Отправлено 22 Январь 2017 - 01:11

Головна проблема світу в тому, що якщо вони таки зроблять АС2 в стилі такого лайна типа Forza, то вони навіть зароблять більше грошей. Його куплять всі, щоб спробувати. І тільки люди, які будуть чекати новий добрий справжній сім, потім будуть плюватися. І вже нічого не виправиш. І так, це цілковито можливо, щоб там поки що Стефано не обіцяв. Бо, хоч тепер грошей і більше, але це ще означає, що "музику замовляти" можуть не тільки первісні засновники.

#451 Laver

Laver
  • Участник
    Sergey

Отправлено 22 Январь 2017 - 09:07

Якщо в АС2 з'явиться кар'єра і сюжет, то це не перетворить її на лайно. Навпаки.

"Life isn't a moment of time to take a breath, it's a moment to take your breath away"

#452 Dimetrio

Dimetrio
  • Мод

Отправлено 22 Январь 2017 - 12:44

Ну я ж гадаю, що тут всім більш-менш зрозуміло, що не "кар'єру" я мав на увазі, а трошки іншу частину різниці між гоночками і симуляторами. Тому, для мене, Форца - це лайно. Я не проти, що воно там десь плаває і комусь подобається. Але не хочу, щоб в нього намагалися перетворювати непогані симулятори, яких і так небагато.

#453 Laver

Laver
  • Участник
    Sergey

Отправлено 22 Январь 2017 - 13:28

З АС такого не станеться, бо їх фішка і з гарними аркадами вони не зможуть конкурувати - це різні аудиторії. 

Forza - не чиста аркада, вона ближче до симуляторів, чи на півдорозі до них. Денис не дасть збрехати.

"Life isn't a moment of time to take a breath, it's a moment to take your breath away"

#454 KUROCHKIN Vladislav

KUROCHKIN Vladislav
  • Участник
    Vladislav Kurochkin
    г. Славутич

Болею за: Всех, кто за рулем))))
    Любимая марка: Renault
    Любимая трасса: Nurburgring

Отправлено 22 Январь 2017 - 15:33

Боже, как меня давно тут не было... Приятно видеть, что форум еще живет

Немного скринов от меня

6qjkf83mrwg3q9pg6f30i0end.jpg

7t38s849gede7qvtxn0v4gq0q.jpg

h0vucse5pw3ju9nydjfy43c4o.jpg

60560kc97xbo264nyd9xqx14p.jpg

2lw5posxtwc38xqf5aurbeszd.png

021inm0z05fnm380517shcnhw.png

5j2m95l1vtd8t38n8l1jzu0vd.png

Симрейсер-новичек)))

#455 Dimetrio

Dimetrio
  • Мод

Отправлено 22 Январь 2017 - 22:06

З АС такого не станеться, бо їх фішка і з гарними аркадами вони не зможуть конкурувати - це різні аудиторії. 

Forza - не чиста аркада, вона ближче до симуляторів, чи на півдорозі до них. Денис не дасть збрехати.

Я тільки сподіваюся, що вони не захочуть лізти в цей ринок. І якщо будуть робити 2-гу версію, то ці додаткові ресурси підуть на добрі речі, а не на безглузде наповнення тисячею скажених однакових на трасі тачок і тільки на написання якихось сценаріїв проходження типа "ось тобі товстожопий синку, стань королем автоспорту на своєму кріслі". Просто такі придбання насторожують, коли і так було непогано. З одного боку - це доказ того, що хлопці зробили свою роботу добре, але щоб цю роботу вони ж з новими компаньйонами не загубили. Не даремно ж ALR дуже коротко і занепокоєнно написав "Ну ось і все?". Бо часто начебто більші можливості приводять не до того, що хотілося. Будемо сподіватися на краще.

#456 h_l

h_l
  • Simotorsport
    Vladimir Kotlyarskiy
    Kiev

Отправлено 02 Февраль 2017 - 01:19

А тим часом модери продовжують творити дива!

Thompson Road - історичне гран-прі Сингапуру здорової людини (на відміну від нинішнього гран-прі Сингапуру курця) :wub:

release%20header.jpg

На швидкоруч записав відео на відповідному історичному агрегаті, але воно не передає всіх деталей і атмосфери траси, її неодмінно треба спробувати самому

#457 h_l

h_l
  • Simotorsport
    Vladimir Kotlyarskiy
    Kiev

Отправлено 14 Февраль 2017 - 23:34

Поповнення в автопарку АС і перша спроба приборкати монстра

#458 h_l

h_l
  • Simotorsport
    Vladimir Kotlyarskiy
    Kiev