Перейти к содержимому

Фотография

htracings.ru або як виграти гонку програвши її

• Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 Ha3aP

Ha3aP
  • Участник

Любимая марка: Skoda
    Любимая трасса: Nordschleife - Nürburgring

Отправлено 29 Сентябрь 2014 - 00:02

Ото я попав сьогодні в не приємну ситуацію ((

Вирішив приняти участь в кросовій гонці на htracings.ru.
Кросова гонка відбулась як і реальна. 4 машини в заїзді і кожен має проїхати по 5 таких. Потім сумуються результати і визначається переможець.
9ий заїзд у мене був вже 4ий, а 5ий співпав разом із фінальним заїздом.

Так ось, після 9ого заїду вивісили результати де я зрозумів що мені потрібно фінішувати в останньому заїді другим щоб виграти всю гонку. Біля мене чувак робить фальстарт і на це ніхто не звертає уваги, в гонці я його все рівно обігнав і приїхав другим.

Радий біжу на форум, пишу свої відчуття (бо вперше приймав участь в подібному змаганні) кажу про той фальстарт, мені кажуть що знають про це і не приняли міри бо він був не виграшний (це вже абсурд, а потім я подивився повтор і там взагалі було півкорпусу машини та ще й поїхав він на червоне світло). І все б нічого та вони перетасували результати )))) І вийшло так що я замість того щоб отримати перше місце отримав аж третє ))))))))

Не хотів я цього виносити з хати, та не люблю не справедливості. Нікому не нав"язую свою думку, просто хочу росказати вам як там підраховують результати, а у вас є своя голова на плечах - тому вам і вирішувати.

А я в свою чергу, якщо ніякої реакції так і не відбудеться до кінця дня, піду шукати правди і на інших форумах.

Тема гонки на їх форумі. Читайте поки не потерли.

Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых пользователей